Norra Fjällets stuga i stjärnglans, siluett av en skidåkare anas i framkant

Hej alla Ljungskile Friluftsklubb-medlemmar! 🌲🥾

Vi är glada att inbjuda er till vårt Årsmöte 2024, som äger rum den 14:e februari på Norra Fjället. Detta är en fin möjlighet att vara delaktig i klubbens framtida planer och aktiviteter. Vi kommer att gå igenom året som gått, diskutera kommande projekt och välja vår styrelse.

Om du inte än är medlem, så är det inte för sent, häng med, vi har många aktiviteter planerade för 2024. Kom och dela dina idéer, tankar och entusiasm. Vi ser fram emot ett engagerande möte och hoppas att se så många av er som möjligt! Om du undrar vad vi är för klubb så kan du läsa mer på sidan om LFK

Datum: 14:e februari 2024 klockan 1830 Plats: Norra Fjället

Varma hälsningar styrelsen, Ljungskile Friluftsklubb

Download (PDF, 243KB)

Pin It on Pinterest